YÜKLENİYOR

Sıkça Sorulan Sorular

Bizimle iletişime geçmeden, daha önce karşılaşılan bazı durumlara verilen cevaplara hızlı bir şekilde aşağıda ulaşabilirsiniz.

Herkes Kolayca Kullanabilir mi?

Tüm müşterileriniz kare kod menü sistemini kolayca kullanabilir. Tek yapmaları gereken masa üstüne koyacağınız standtlardaki kare kodu telefon kameralarıyla okutmak ya da web adresini tarayıcılarına girmektir. Sonrasında direk menünüzü online olarak görebileceklerdir.

Sağlık bakanlığının açıklamasında belirttiği üzere Covid-19 virüsü nedeniyle menüler temas ile elden ele geçmesi olayına karşı bir çözüm yönetimidir. Herkes kendi akıllı cihazlarından menünüze kolayca ulaşacaktır.

Ürün görsellerini hazır olması ve dijital ortamda (excel) ürün bilgileri bulunması halinde menünüz maksimum 24 saat içinde hazır olacaktır.

Müşterileriniz, masa üstüne koyduğunuz bir stand veya etiket üzerinden size ait QR kodu telefon kameraları ile okutup menünüze erişebilirler.

Kare kod kullanmak istemeyen müşterileriniz olması halinde, sizin belirleyeceğiniz işletmenize ait kısa isimle, web tarayıcısından aşağıdaki şekilde yazarak menünüze ulaşabileceklerdir.

www.kareket.com/işletmenizin_kısa_ismi

Eğer menünüzü bir teknik servis paketi ile aldıysanız. Bir yıl içerisinde teknik servis paketinde size sunulan hak kadar yeni ürün ekleme, yeni menü yaratma, fiyat değişikliği yapma vb durumlar hakkında şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Kareket Menü İle Size Sağladığımız Bazı Faydalar

Dijital Menü

Baskı menüler zamanla deforme olur, Kareket Menülerinde ise ürün görselleri her zaman daha canlı ve çekicidir.

Görme Engelli Desteği

Görme engelli müşterileriniz için özel olarak tasarlanmış dijital menü desteği.

moped

Online Sipariş

Müşterilerinizle aranıza kimse girmesin! Aracı firmalara komisyon ödemenize gerek kalmadan kendi menüleriniz üzerinden direkt sipariş alın.

Hijyenik

Dijital menü baskılı menüye göre daha hijyeniktir. Müşterileriniz menüyü kendi mobil cihazından görüntülediği için hijyen kaygısı olmadan rahatlıkla menüyü inceleyecektir.

Bize Ulaşın

Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri aşağıdadır: